Туман Кенгаши доимий комиссиялари

Маҳаллий бюджетни шакллантириш ва уни ижро этиш, иқтисодий ислоҳотларни амалга ошириш ҳамда тадбиркорликни ривожлантириш масалалари бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Суяров Собир Саидович

-

12-Нурбулоқ сайлов округидан депутат, “Нурободтаъсиссавдо” масъулияти чекланган жамияти раиси

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Хусанова Гулчехра Суюновна

-

3-Кончи сайлов округидан депутат, Нуробод тумани тиббиёт бирлашмаси шошилинч тиббий ёрдам бўлими катта ҳамшираси

 

Комиссия котиби

3.

Муртазаев Норхўроз Улканович

-

24-Тутли сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Саҳоба маҳалла фуқаролар йиғини масъул котиби

 

Комиссия аъзолари

4.

Бабаярова Сурайё Ишбаевна

-

16-Саройқўрғон сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Нурдум маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси

 

5.

Ибодуллаев Баҳодир Эшмурзаевич

-

30-Олға сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Чорвадор маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

 

Қонунийликни таъминлаш ва коррупцияга қарши курашиш масалалари бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Хушмуратов Тулкин Нурмуратович

-

27-Халқобод сайлов округидан депутат, Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Нуробод тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Кенжаев Ибрагим Хасанович

-

29-Ўртабўз сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Ўртабўз қишлоқ врачлик пункти мудири

 

Комиссия котиби

3.

Элмуродов Хуршид Алламуротович

-

14-Қиличли сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Машъал маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Комиссия аъзолари

4.

Хакимов Амриден Рахманович

-

17-Оқсой сайлов округидан депутат, Нуробод тумани 13-мактаб директори

 

5.

Усмонова Мархабо Файзуллаевна

-

7-Омондара сайлов округидан депутат, Нуробод тумани 21-мактаб ўқитувчиси

 

 

 

Ижтимоий-маданий соҳани ривожлантириш, оила, хотин-қизлар ва

ёшлар масалалари бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Зиятов Асомидин Келдиёрович

-

15-Нурдум сайлов округидан депутат, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Нуробод тумани Кенгаши раиси

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Расулова Бахтигул Бахриддиновна

-

2-Истиқлол сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Наврўз маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Комиссия котиби

3.

Обланов Баҳрам Йўлдаш ўғли

-

25-Саҳоба сайлов округидан депутат, Нуробод саноат касб-ҳунар коллежи услубчиси

 

Комиссия аъзолари

4.

Суюнов Бектош Нурманович

-

9-Жом сайлов округидан депутат, Нуробод тумани 24-мактаб директори

 

5.

Қурбонбоева Севара Махмудовна

-

18-Сазағон сайлов округидан депутат, Нуробод туман 11-мактаб директори ўринбосари

 

 

 

Нодавлат нотижорат ташкилотлари ва фуқаролик жамиятининг

бошқа институтлари билан ҳамкорликда ишлаш масалалари бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Хазратова Хикоят Хуррамовна

-

1-Нуробод сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Амир Темур маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Шарипов Абдурахман

-

10-Дўстлик сайлов округидан депутат, “Нуроний” жамғармаси Нуробод тумани бўлими раиси

 

Комиссия котиби

3.

Исаева Гавхар Эшмурзаевна

-

21-Тим сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Аработа маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Комиссия аъзолари

4.

Қурбанов Садирдин Абсахатович

-

5-Қўрғонча сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Нурли эл чорвадори” масъулияти чекланган жамияти ветеринария врачи

 

5.

Тагаева Шахноза Омоновна

-

26-Олтинсой сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Олтинсой маҳалла фуқаролар йиғини мутахассиси

 

 

 

Саноат, транспорт, қурилиш, коммунал хўжалиги масалалари ва

аҳолига хизмат кўрсатиш бўйича доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Қиличов Баҳриддин Отаёрович

-

20-Бунёдкор сайлов округидан депутат, Нуробод тумани ахборот кутубхона маркази директори

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Норқораев Абдуназар Мустафаевич

-

4-Жарқудуқ сайлов округидан депутат, Нуробод тумани Жарқудуқ маҳалла фуқаролар йиғини раиси

 

Комиссия котиби

3.

Зиядинов Низомиддин Унгбаевич

-

28-Улус сайлов округидан депутат, Нуробод иқтисодиёт ва сервис касб-ҳунар коллежи директори

 

Комиссия аъзолари

4.

Муродов Ибодулло Шералиевич

-

11-Сарикул сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Тайпоқкул” фермер хўжалиги раиси

 

5.

Тиловов Шарофидин Рашидович

-

13-Кечкелдик сайлов округидан депутат, Нуробод тумани 72-мактаб ўқитувчиси

 

 

 

Аграр, сув хўжалиги масалалари ва экология бўйича

доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Адилов Шавхидин Хусанович

-

22-Ағрон сайлов округидан депутат, Нуробод тумани ветеринария ва чорвачиликни ривожлантириш бўлими бошлиғи

 

Комиссия котиби

2.

Норкараев Низомжон Махамович

-

23-Булоқбоши сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Тим Ағрон чорвадорлари” масъулияти чекланган жамияти раиси

 

Комиссия аъзолари

3.

Боймурадов Кучкор Садирдинович

-

6-Лолазор сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Нурли эл чорвадори” масъулияти чекланган жамияти бўлим бошқарувчиси

 

4.

Жумаев Фарход Темирович

-

8-Гирдиқўрғон сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Жом чашмаси” муқобил машина-трактор парки раиси

 

 

 

 

Регламент ва депутатлик одоби масалалари бўйича

доимий комиссия

 

Комиссия раиси

1.

Шарипов Абдурахман

-

10-Дўстлик сайлов округидан депутат, “Нуроний” жамғармаси Нуробод тумани бўлими раиси

 

Комиссия раиси ўринбосари

2.

Хушмуратов Тулкин Нурмуратович

-

27-Халқобод сайлов округидан депутат, Фуқароларнинг ўзини ўзи бошқариш органлари фаолиятини мувофиқлаштириш бўйича Нуробод тумани Кенгаши раисининг биринчи ўринбосари

 

Комиссия котиби

3.

Зиятов Асомидин Келдиёрович

-

15-Нурдум сайлов округидан депутат, Ўзбекистон ёшлар иттифоқи Нуробод тумани Кенгаши раиси

 

Комиссия аъзолари

4.

Боймурадов Кучкор Садирдинович

-

6-Лолазор сайлов округидан депутат, Нуробод тумани “Нурли эл чорвадори” масъулияти чекланган жамияти бўлим бошқарувчиси

 

5.

Хусанова Гулчехра Суюновна

-

3-Кончи сайлов округидан депутат, Нуробод тумани тиббиёт бирлашмаси шошилинч тиббий ёрдам бўлими катта ҳамшираси

 

2015-2020 © Нуробод туман ҳокимлиги. Сайт яратувчиси: SAKTRM